Podstrona: TopYoung100 - koniec V edycji / Wizytówka pracownika PRz

TopYoung100 - koniec V edycji

25-03-2023 r.
, red. Kornelia Osieczko-Potoczna

Pan Szymon Jednacz, Pan Dawid Marnik i Pan Łukasz Zieliński w kwietniu zakończą udział w rocznym programie. Zakończenie aktualnej edycji i rozpoczęcie nowej, VI edycji odbędzie się na konferencji 27 kwietnia 2023 w Katowicach

Serdeczne gratulacje dla osób, które uczestniczyły w programie i powodzenia w kolejnych etapach rekrutacji dla tych, którzy aktualnie starają się o udział w kolejnej VI edycji.

Więcej informacji na stronie: TopYoung100

Powrót do listy aktualności